אודות Bg

נעים מאוד, אני נועה אזולאי

בעלים ומנהלת מקצועית של חברת נועה כיבוי ורישוי בע"מ. בעלת תואר בהנדסת אדריכלות, ממונת בטיחות אש, עוסקת מעל 10 שנים בתחום כיבוי ורישוי, ובעלת זיקה לתחום כיבוי אש.

נועה אזולאי

חכם בהתחלה, רגוע בשגרה

ממתחילה למקצוענית:

ניסיוני נצבר משנת 2000 בזמן סיום לימודי התואר ועבודה כשכירה. משנת 2004 עבדתי ולמדתי את נושא בטיחות האש בחברת “הז-מט”, מהמובילות בארץ בהנדסת סיכונים, כימיה, ובטיחות אש עד לסוף שנת 2009.

הדרך לעצמאות:

בשנת 2010 הרגשתי שהסביבה פחות מספקת לי אתגרים והחלטתי להתקדם, עזבתי את העבודה כדי להתפתח מבחינה מקצועית ,ואט אט העסק החל לרקום עור וגידים, החלו טלפונים מלקוחות שהכרתי לאורך השנים, ושביקשו להמשיך לעבוד איתי, מפרוייקטים קודמים בהם עבדנו יחד בעבר.
הקמת העסק “נועה הנדסת בטיחות אש”:
הפרויקטים החלו לזרום, עבודה התגלגלה מפה לאוזן, ונוכחתי לדעת, שאת כל מה שעשיתי כשכירה, אני יכולה לעשות במקום משלי ובכוחות עצמי, כשראיתי שלקוחות מרוצים ממשיכים להזרים פרויקטים, החלטתי להקים משרד מסודר משלי ובניהולי, עם הידע שצברתי במהלך עבודתי בשילוב כישרונותיי לנושא האדריכלי ובטיחות האש. וכך עברו כ-8 שנים פוריות.

ומה קורה היום..?

כיום החל משנת 2017 פתחתי את החברה “נועה כיבוי ורישוי בע”מ”.

למעלה מ- 15 שנות ניסיון

רשויות

היכרות ענפה עם גורמי רישוי
עסקים וכבאות בארץ

פרוייקטים בודדים

עבודה על מספר
פרוייקטים בודדים במקביל

יחס אישי

מענה אישי ועדכון על כל של
ב בזמן אמת

חברת נועה כיבוי ורישוי מטפלת בשני נושאים עיקריים כיבוי אש ורישוי עסקים, ותתי שירותים המקבילים לתחומים אלו המפורטים כאן באתר. עבודתי היא ברמה מקצועית ויעילה, הצלחתי היא להשיג תוצאות מצוינות עבור לקוחותיי, בדגש על שירות, אמינות ותוצרים איכותיים לשביעות רצונם.
העבודה היא בשיתוף פעולה ומתוך היכרות אישית עם הנפשות הפועלות ברשויות המקומיות בפרט כיבוי אש ועירייה.
יש לי את היכולת והידע המקצועי לאתר ולהתאים את העבודה לצרכיך בטרם הפניה אליהם, אוכל לחסוך ממך זמן יקר וריצות בפנייתך אל מקור ידע מנוסה. “בוא נעשה את הצעד הראשון יחד ואני אמשיך בשבילך מכאן…”

חלק מהלקוחות שלי